Такі рекомендації дали Байдену група дипломатів та експертів, повідомляє видання Axios.

Важливо У Білому домі сказали, аби Росія не чекала на перезапуск відносин зі США після зустрічі

Видання зазначає, що ці консультації демонструють, наскільки Байден хоче бути добре підготовленим, "спираючись на досвід офіційних осіб, які не з чуток знайомі з тактикою і вивертами колишнього полковника КДБ".

Група закликала Байдена не проводити спільну пресконференцію з Путіним і не давати йому можливість спробувати відсунути на другий план приватні переговори новими публічними пропозиціями,
– мовиться у повідомленні.

Раніше Байден пояснив, що вирішив не проводити спільну пресконференцію з Путіним в Женеві, тому що не хоче, щоб замість результатів зустрічі обговорювалися подробиці публічного виступу лідерів. Білий дім заявив, що Байден проведе окрему пресконференцію після саміту.

Що варто знати про зустріч Байдена та Путіна

  • Саміт американського та російського президентів відбудеться вже 16 червня на віллі La Grange у швейцарському місті Женева. Байден запропонував Путіну зустрітись ще наприкінці квітня під час телефонної розмови.
  • Очільник Кремля Володимир Путін раніше зазначив, що особливих проривів за підсумками зустрічі не очікує. Натомість Джозеф Байден пообіцяв заявити, що "США повернулися". Президент США також покладає надії на стабільні відносини між країнами.