Окрім цього, вони дали багатообіцяльний натяк на чергові успіхи під час операції проти путінського режиму. Однак деталей поки не повідомляють.

Дивіться також Справжня опозиція Путіну: що відомо про РДК, легіон "Свобода Росії" та Сибірський батальйон

Вітання легіону

Зранку 17 березня легіон "Свобода Росії" виклав загадковий пост у власному телеграм-каналі. Вони прикріпили фото з прапором та передали вітання з Батьківщини російських добровольців.

Ранок починається не з кави, а зі звільнених територій. Передаємо привіт з дому,
– написали в легіоні.

Легіон Свобода Росії

Російські добровольці поділилися фото, що інтригує / легіон "Свобода Росії"

Успіхи повстанців

  • Очільник ГУР Кирило Буданов прокоментував події у Бєлгородській і Курській областях Росії. Він зазначив, що все, що так відбувається – це внутрішньодержавне питання, адже там з обох боків воюють росіяни. Він додав, що повстанці не збираються найближчим часом закінчувати – вони будуть робити все, на що їм вистачить сил.
  • Боєць легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський раніше розповів, що добровольці контролюють селище Козинки. Бої тривають на лінії від Тьоткіна до Грайворона і Шебекіна – там сіра зона.
  • Бійці Легіону "Свобода Росії" повідомляли, що готові до переговорів з Москвою щодо обміну селища Тьоткіно на Мелітополь. Кирило Буданов заявив, що з радістю погодився б на такий обмін, однак станом на зараз про це говорити зарано.