Про це в ефірі 24 каналу розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко. Він також зазначив, що на дипломатичному майданчику, Китай в першу чергу буде намагатись використати ситуацію в Маріуполі на свою користь.

Читайте також Це не те саме, що здатися, – родичі захисників Маріуполя пояснили, що таке екстракція

Відповідь керівництва Китаю буде, адже проігнорувати такі прохання – не можна, говорить Коваленко.

Чи допоможе Китай у визволенні захисників Маріуполя

"Якщо ми говоримо про дипломатичну лінію, то вона буде максимально голосна та пафосна, але це не матиме жодного результату. Бо Росія, зокрема така психічно хвора людина, як Путін – вони не мають жодного бажання залишити захисників Маріуполя живими", – переконаний військово-політичний оглядач.

Воїни з "Азовсталі" потрібні Кремлю або мертві, або полонені, це така сувора реальність, бо Путін вважає, що захисники Маріуполя, що перебувають в "Азовсталі" – його особисті вороги,
– зазначає Олександр Коваленко.

Коваленко бачить причину звірства Путіна щодо "Азовсталі" у тому, що незламні воїни Маріуполя зламали весь потенціал російської армії, зганьбили всю її "мощь".

"Коли ми кажемо, що наші захисники продовжують обороняти "Азовсталь", то маємо розуміти, що ще майже місяць тому Шойгу доповідав Путіну, що Маріуполь повністю під контролем росіян", – говорить Коваленко.

Що відомо про евакуацію з "Азовсталі": останні новини

  • Поранених українських військових можуть евакуювати з гарнізону Маріуполя. Українська влада просить політиків, журналістів та громадських діячів утриматись від коментарів.
  • Зараз українська сторона веде перемовини з російськими окупантами про евакуацію 60 людей з "Азовсталі" в Маріуполі.
  • Україна бореться на міжнародній арені за порятунок поранених захисників "Азовсталі". З відповідною заявою у Радбезі ООН виступив постійний представник України при організації Сергій Кислиця.
  • Російські окупанти продовжують гатити по "Азовсталі". Як зазначають у Генштабі, після евакуації мирних мешканців з комбінату, атаки лише посиляться.
  • Ворог хоче по землі пробратися на територію заводу. Для цього окупанти прикриваються обстрілами. Капітан Святослав Паламар з позивним "Калина" повідомив, що окупанти постійно намагаються потрапити на територію заводу. Однак наші героїчні захисники чинять їм опір, тому російські війська зазнають втрат.
  • Експрезиденти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко звернулися до держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, Китаю, Туреччини, а також ООН із закликом врятувати захисників "Азовсталі".
  • Лист із текстом заяви опублікували президенти, а також їхні представники. Головний меседж – посприяти українській владі у питанні порятунку українців, який цинічно знищують за наказом російського диктатора Путіна.

Цікаво: Чому Росія зараз не вдається до масованих ракетних ударів – дивіться відео