Щоб зібрати достатньо підписів під петицією щодо надання земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік у Подільському районі Києва статусу скверу імені всесвітньо відомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака, залишилося 11 днів. Не вистачає близько 3,5 тисяч голосів.

Читайте також: День пам’яті Василя Сліпака: спогади про легендарного Міфа

"З метою вшанування пам'яті Героя України, кавалера ордена "Золота Зірка", оперного співака Василя Сліпака, який героїчно загинув на Сході країни, боронячи нашу державу зі зброєю в руках від російського агресора, Громадська спілка "Творче патріотичне об’єднання "Музичний батальйон" за підтримки жителів Києва та державних і культурних діячів нашої країни виступили з ініціативою створення у центрі столиці України місті Києві, на Андріївському узвозі, культурно-мистецького скверу, що носитиме його ім’я", йдеться у петиції.

Ідею облаштування скверу підтримали також депутати Верховної Ради та депутати Київради, які винесли питання надання земельній ділянці Андріївський Узвіз, 33/6 статусу скверу на розгляд у сесійній залі Київської міської ради.

Читайте також: За що помер Василь Сліпак: стрічку "Міф" про всесвітньо відомого оперного співака показали у Києві

16 вересня 2017 року провели урочисте закладення пам’ятного каменю на місці майбутнього скверу на розі вулиць Андріївський узвіз і Боричів Тік, неподалік від місця колишнього проживання Василя Сліпака.

А 28 квітня відбудеться концерт українських музикантів на підтримку петиції.

Музиканти Олег Скрипка та Святослав Вакарчук, поети Ліна Василівна Костенко та Дмитро Павличко, народні депутати України Юрій Левченко та Єгор Соболєв, численні громадські об'єднання та активісти вже підписали петицію. Будь як вони!
йдеться у запрошенні.

Підписати петицію можна тут.

Читайте також: Військові розповіли, як взяли позицію бойовиків, коли загинув Сліпак

Хто такий Василь Сліпак? Український оперний співак, соліст Паризької національної опери. Його голос – контатенор – називали ангельським. Ним володіють одиниці на планеті.

Під час Революції Гідності займався волонтерством: щотижня організовував мітинги у Парижі та збір коштів на підтримку українців.

З початком війни став добровольцем ДУКу "Правий сектор". Брав участь у бойових діях на Сході України. Загинув влітку 2016-го у бою від кулі снайпера. Мав позивний "Міф". Кавалер ордена "За мужність" І ст., Герой України, кавалер ордена "Золота Зірка".