Олександр Зеленський заявив, що вони із дружиною хочуть відповісти на всі питання опитування позитивно. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Важливо Володимир Зеленський віддав голос на місцевих виборах та посперечався з журналістами

На запитання волонтера, чи варто прочитати всі запитання, батько президента сказав, що дуже добре усі їх знає. Після виходу з дільниці, Олександр Зеленський відповів, що чекає на зміни після цих виборів.

Батьки Зеленського відповіли на 5 запитань всеукраїнського опитування: дивіться відео

Зауважимо, що Володимир Зеленський зранку 25 жовтня вже проголосував на місцевих виборах. На виборчу дільницю він прийшов у компанії першої леді та своїх охоронців. Після волевиявлення президент також взяв участь у всеукраїнському опитуванні та навіть встиг посперечатися із журналістами.

Український лідер відповів на кілька питань представників ЗМІ, однак після того, як журналісти почали перебивати й вигукувати ще якісь питання, Зеленський пішов.

Як проголосував Зеленський і як посперечався з журналістами: дивіться відео

Що відомо про всеукраїнське опитування

Володимир Зеленський 13 жовтня анонсував 5 запитань, на які українці зможуть відповісти 25 жовтня. За його словами, вони стосуватимуться того, що "люди обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаються з друзями, батьками або таксистами".


5 питань від Володимира Зеленського / Інфографіка 24 каналу

Онлайн-марафон з дільниць України: дивіться відео