Про це повідомив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко.

За його словами, Штаб протидії фальсифікаціям визначився зі стратегією "мирного повстання".

"Акції громадянської непокори і протесту будуть йти по наростаючій сьогодні, у п'ятницю, суботу. У неділю криворіжці запрошують виступити на Віче лідерів всеукраїнських партій, представлених у міськраді: Юлію Тимошенко, Андрія Садового, Олега Березюка, Олега Ляшка, Юрія Луценка, мера Дніпра Бориса Філатова (з урахуванням домашнього арешту Геннадія Корбана)", — повідомив депутат.

Крім того, на Віче запрошені "всі небайдужі активісти з інших міст, самооборона, майданівці, автомайданівці, волонтери, асоціації АТОшників, народні депутати і всі ті, кому є що сказати Кривому Рогу, а головне — є чим йому допомогти".

"Криворізько-Донецька республіка повинна бути демонтована. Кривий Ріг — це Україна", — наголосив Семенченко.

В воскресенье, 22 ноября в 12-00 жители Кривого Рога приглашаются на Вече (на площади возле горисполкома)!Только что ...

Posted by Семен Семенченко on 19 листопад 2015 р.

Нагадаємо, після оголошення результатів виборів міського голови Кривого Рогу, за якими мером стає Юрій Вілкул, з'явилися повідомлення про фальсифікації, що вплинули на остаточні цифри. Після цього почалися акції протесту на захист об'єктивного підрахунку кількості голосів.

МВС відкрило кримінальне провадження за результатами виборів у Кривому Розі, а "Самопоміч" поставила ЦВК три вимоги.