Про це він заявив на брифінгу у четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"В цілому, по встановленню результатів в Кривому Розі, можемо сказати, що на даний момент вони встановлені. Підстав піддавати сумніву законність дій міської виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів Криворізького міського голови, на даний момент в ЦВК немає", — сказав Охендовський.

За словами голови ЦВК, комісія не отримала жодних "юридично значимих" звернень з приводу законності результатів виборів. Водночас, як зазначив Охендовський, до ЦВК надійшло "політичне звернення" від парламентської фракції "Самопоміч", яка вимагає відмінити постанову міськвиборчкому про результати виборів 15 листопада, замінити весь склад міської виборчої комісії та провести повторний підрахунок голосів.

Нагадаємо, після оголошення результатів виборів міського голови Кривого Рогу, за якими мером стає Юрій Вілкул, з'явилися повідомлення про фальсифікації, що вплинули на остаточні цифри. Після цього почалися акції протесту на захист об'єктивного підрахунку кількості голосів.

У своєю чергу, МВС відкрило кримінальне провадження за результатами виборів у Кривому Розі, а "Самопоміч" поставила ЦВК три вимоги.