Про це повідомив представник "Правого сектора" в Дніпропетровську Андрій Денисенко сьогодні на прес-конференції, передає “Інтерфакс - Україна”.

"Тільки що нам стало відомо, що в суботу, 1 березня, в Дніпропетровську проросійські радикальні організації готують низку провокацій, щоб дестабілізувати ситуацію в місті. Цю інформацію підтверджують і в правоохоронних органах", - заявив він.

За його словами, "ліві" сили разом з "тітушками" і невідомими бойовиками мають намір захопити будівлі облдержадміністрації, облради, міськради в Дніпропетровську. Він розповів, що "Правому сектору" відомо, що на території області є бази, на яких перебувають бойовики з "як мінімум травматичною зброєю".

У зв'язку з цим “Правий сектор” оголосив мобілізацію своїх бійців і спільно з посиленими нарядами міліції візьме під охорону адміністративні будівлі. Крім того, "Правий сектор" звернеться до глави СБУ Валентина Наливайченка з тим, щоб спецпідрозділ "Альфа" припинило всі спроби захоплення будівель та дестабілізації ситуації в регіоні.

Водночас лідери дніпропетровського Майдану, політичних партій та громадських організацій вважають, що "кримського сценарію" в Дніпропетровську бути не може.

Нагадаємо, сьогодні вночі озброєні люди в масках захопили приміщення ВР Криму.

Після цього парламент автономії ініціював проведення референдуму про статус півострова.

Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні кримський парламент ухвалив рішення про недовіру Раді міністрів Криму й скорочення його повноважень.