Зрештою стало відомо, що наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по ворожій цілі. Ракету збили у Дніпропетровському районі.

До теми Росія вдарила ракетою по Дніпровському району: чи є постраждалі внаслідок атаки

У Дніпропетровській області збили російську ракету

Повітряні сили близько 15 години 5 хвилин попереджали про активність тактичної авіації на півдні. Зрештою стало відомо про рух ворожої ракети у напрямку Дніпропетровської області.

Увага! Ракета на Дніпро!
– повідомили у Повітряних силах.

Зрештою очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що ворожу ціль знищили наші захисники.

"У Дніпровському районі наші збили ворожу ракету", – написав він.

Лисак також подякував Повітряному командуванню "Схід" за роботу по російській ракеті. Наразі достеменно невідомо якого типу була ця ракета.

Росіяни не вперше атакують Дніпропетровську область

  • Вибухи у Дніпропетровській області лунали й 14 січня. Тоді у напрямку Кривого Рога летіла ворожа ракета, ймовірно, Х-59, яку вдало знищили наші захисники неба.
  • За два дні до цього росіяни вдаряли по Дніпровському районі. За словами глави Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака під час тієї атаки минулося без жертв і постраждалих.
  • До цього, 8 січня російські війська вдарили по населеному пункту Новомосковськ у Дніпропетровській області. Тоді через російську атаку постраждали 27 цивільних осіб.
  • Поліцейські також показали перші хвилини після обстрілу Новомосковська. На кадрах видно, як правоохоронці допомагають постраждалим людям та надають домедичну допомогу.
  • Тоді ж російська армія обстріляла також і Кривий Ріг. Внаслідок атаки були пошкоджені торговельний центр та понад два десятки приватних будинків. Крім цього, 58-річний чоловік зазнав осколкових поранень. Його стан був задовільним.