Так, Росія продовжує посилювати тиск на суспільство тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях. Окупанти роблять це під виглядом реклами та закликів.

До теми Окупанти планують організувати на Донбасі "вибори" до Держдуми Росії без дільниць

Окупанти агітують підлітків

У розвідці попередили, що особливо активну агітацію проводять серед молоді, зокрема підлітків, яким до 1 вересня 2021 року виповниться 18 років. Також впливають на їхніх батьків.

Мета держави-агресора – оформлення документів для отримання підлітками російського громадянства та залучення їх до голосування на виборах до держдуми.

Що відомо про вибори до Держдуми Росії

  • Вибори до Держдуми пройдуть 19 вересня 2021 року. До них хочуть залучити українців з окупованих територій. Тому агресор активно роздає людям російські паспорти.
  • Жителів Донбасу змушують брати участь у "тренувальному всеросійському онлайн-голосуванні до Держдуми". Якщо ж ті відмовляються, погрожують звільненням з роботи.
  • Речник української делегації для участі у ТКГ Олексій Арестович переконаний, що російські вибори у ОРДЛО є причиною, щоб посилити санкції проти Москви.
  • До речі, бойовики на Донбасі розглядають кілька можливостей голосування у виборах до російської Держдуми. До слова, відкривати виборчі дільниці навіть не планують.