"Судом також визнано, щоТимошенко приділялась значна увага з боку українських органів влади, які доклали зусиль значно більших, аніж зазвичай передбачається заходами з охорони здоров’я для усіх ув’язнених", - йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"Суд також визнав неприйнятною скаргу Тимошенко щодо цілодобового відеонагляду за нею в лікарні, а також надуманого нею побиття під час перевезення до лікарні 20 квітня 2012 року", - додали у ДПтС.

У відомстві запевняють, що Європейський суд підтвердив відсутність фактів катування або нелюдського, чи такого, що принижує гідність, поводження або покарання відносно екс-прем’єра.

"Як наслідок, усі заяви з боку самої Тимошенко та її захисників були упередженими, необ’єктивними та такими, що безпідставно компрометували дії співробітників ДПтС", - наголосили у відомстві.

Нагадаємо, Євросуд назвав арешт Тимошенко незаконним і політично вмотивованим.

Напередодні комісія при Президентові у питаннях помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування до екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заявила - вона не буде коментувати рішення про непомилування Юлії Тимошенко.

Позафракційний нардеп Сергій Міщенко вважає, що влада обов'язково дослухається Європейського суду з прав людини, якщо той постановить звільнити Тимошенко. "Вона зобов'язана дослухатися. У нас є кримінальна відповідальність за невиконання рішень міжнародних судів", - пояснив нардеп.