Про це заявив очільник ГУР Кирило Буданов на полях форуму "Україна. Рік 2024" – передає 24 Канал. За його словами, про нові загрози говорять постійно.

Дивіться також "Тигр на папері" – готуватися до найгіршого․ Які шанси в Європи вистояти у війні без США?

Буданов про ДРГ

Кирило Буданов зазначив, що протягом двох років постійно точаться розмови про можливість відкриття ще одного фронту Росією. Однак голова розвідки зазначає – загрози немає.

Водночас коментуючи роботу ДРГ на Півночі – наприклад у Сумській області, то Буданов зазначив, що це інша історія.

Я оцінюю ДРГ як ДРГ. Вони як називаються, так і відповідають. Ми використовуємо ДРГ, противник використовує ДРГ. Це не масштабне ведення бойових дій,
– наголосив голова ГУР.

Інші заяви Буданова

  • Кирило Буданов прокоментував матеріал Reuters, у якому стверджується, що Іран передав Росії сотні балістичних ракет. Голова ГУР чітко окреслив, що Іран не постачав країні-агресорці цього озброєння. Водночас ворог справді використовує ракети з КНДР, однак не у великих масштабах.
  • Також очільник розвідки прокоментував смерть Навального. Буданов повідомив, що за данними ГУР російський опозиціонер справді помер від відриву тромбу – як і стверджувала пропаганда ворога. Після цього все ж почали з'являтися й інші версії.
  • Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що успіхами ЗСУ та ГУР у Криму ми завдячуємо його мешканцям. Він анонсував, що російських загарбників очікують нові "сюрпризи" на окупованому півострові, та натякнув, що марафон "бавовни" на Кримському мосту не завершений.