За її словами, така поведінка є неприпустимою. Про це вона сказала в ефірі 24 каналу.

Читайте також: Дубінський облаяв журналістку 24 каналу за незручне питання

"Олександре, привіт!", – передала вітання Дубінському нардепка і пояснила, чому його висловлювання в бік журналістки не мають нічого спільного з гідністю.

"Ви знаєте, останнім часом ми бачимо деякі речі, які стосуються певних образ журналістів. І я хочу сказати, що неприпустимі будь-які образи, незалежно від того, чи ця людина працює журналістом, чи ця людина працює в дитячому садочку, чи вона є народним депутатом – без жодного виокремлення її якихось професійних якостей", – сказала Олена Шуляк.

Олександр зреагував таким чином, маючи, мабуть, якесь там певне своє бачення і якусь свою певну емоційність – я не можу за нього відповідати, але ще раз повторюся, що будь-які образи будь-якої людини – це не є гідно
– наголосила нардепка від "Слуги народу".

Вона додала, що не може відповідати за всю партію. Натомість підкреслила, що було б непогано, якби кожен, хто такі образи дозволяє – сам вибачався, а не перекладав все на плечі партії.

Що відомо про черговий скандал із ДубінськимПід час пресмарафону журналістка 24 каналу Анастасія Кримова запитала у президента, як він впливатиме на тих людей, які утворили всередині "Слуги народу" певні групи і не голосують за законопроєкти. Журналістка навела приклад, що таке траплялося вже двічі. Мова йде про закон щодо скасування депутатської недоторканності, а також прослушку для НАБУ та знищення "правок Лозового".

Групу людей, що не голосували за законопроєкти називають "групою Дубінського", або ж "групою Коломойського". Саме на це і відреагував на своїй сторінці у фейсбук нардеп Дубінський. Він назвавши журналістів "колективними вівцями" та порадив "розбиратися перед тим, як питають та одягати голову перед тим, як зранку йти на роботу".

Відео: питання журналістки про так звану "групу Дубінського" або "групу Коломойського"