Джерела в правоохоронних органах повідомили журналістам, що Дубінському таки оголосили підозру.

Дивіться також Інфокілер, який "любить швидкість": все про скандали Дубінського, за якого взялися СБУ та ДБР

У чому підозрюють нардепа

Повідомляється, що Дубінського підозрюють у підробленні документів для виїзду за кордон. Нардеп зміг виїхати з України за допомогою "липових" документів, нібито під приводом супроводження батька на лікування.

Підозру повідомив нібито генеральний прокурор за матеріалами ДБР.

Речниця ДБР Тетяна Сапьян попросила дочекатися офіційної інформації щодо ситуації із Дубінським.

Що відомо про поїздку Дубінського за кордон

Нардеп поїхав з України 27 червня 2023 року, а повернувся 27 липня 2023 року. Його батько поїхав за кордон 26 червня 2023 року, а повернувся 11 липня 2023 року.

За інформацією правоохоронців, під час перебування за кордоном Дубінський був в Італії, Хорватії та Іспанії. Із 20 по 27 липня в Іспанії він зупинявся в розкішних готелях Mediterraneo у Кастельдефельсі та Vincci Bit у Барселоні.

Дивіться також Скандальний Дубінський, який виїхав "на лікування батька", засвітився з дівчиною в Іспанії

Останні обшуки, пов'язані з нардепом

  • 3 серпня ДБР і СБУ провели обшуки в Дубінського. У ДБР кажуть: нардеп поїхав за кордон, нібито супроводжуючи батька, але батько виїхав сам і повернувся раніше за сина.
  • 5 серпня ДБР проводило обшуки у помічника Дубінського – вважається, що саме він допомагав підробляти документи народному депутатові.
  • Сам нардеп кілька разів був на допитах у ДБР. За його словами, ця справа – політичне замовлення, а його змушують ходити на допити, щоб завадити його діяльності.