Як розповів 24 каналу Василь Матій, приватний інвестор, курс залежатиме цієї осені від двох ключових чинників.
Читайте також Безстрокові USDC контракти: що потрібно знати трейдерам
Від тривалості бойових дій, що впливають на нашу економіку, ведення бізнесу та експорту продукції з України. Та від політики Нацбанку, тому що в залежності від того, який об'єм золотовалютних резервів НБУ готовий показати для підтримання курсу, це й безпосередньо вплине на кінцеве значення курсу. А об'єм золотовалютних резервів залежить від об'єму західної підтримки, яку ми отримуємо від наших партнерів.
Що буде з курсом цього тижня
Експертка Анна Золотько у коментарі 24 каналу підкреслила, що рівень у 41 долар – серйозний психологічний бар’єр, лінія спротиву, яку попри неодноразові спроби продавцям валюти подолати поки не вдається.
Якщо численні апокаліптичні прогнози зрештою не справдяться, цілком ймовірно, що курс гривні зможе втриматися в межах коридору 40 – 41 гривні за долар. Проте якщо ринок встигне перетнути позначку 41 гривня за долар, курс отримає новий поштовх для зростання і в такому випадку до кінця тижня на готівковому ринку долар торгуватиметься в діапазоні 40,5 – 41,5 гривні за долар. І поки другий сценарій виглядає більш ймовірним.
Курс валют у банках
- За даними "Мінфіну", 24 серпня готівковий курс долара в банках України зупинився на середньому рівні 39,90 гривень за долар при купівлі (-10 копійок проти 23 серпня). Тоді як продають валюту в банках за 40,80 гривні за долар (-5 копійок).
- Євро банки купують за 40 гривень (без змін), а продають в середньому за 41 гривня за євро (без змін);
До теми Долар та євро зрівнялися у ціні: за скільки можна здати валюту