За його словами, він дізнався про закони щобо Донбасу вже практично, коли вони були прийняті і не голосував за їх прийняття, тому що він вважає, що влада України робить велику помилку.

Замість того, щоб вийти на нормальну регіональну реформу і вийти на правильну регіоналізацію, коли ми даємо серйозні повноваження практично всім регіонам України, а не якійсь частині регіону. А виходимо і пропонуємо те, що цікаво сьогодні для Донбасу, для Одеси, і для Харкова, і для Львова і т.д, – сказав Тігіпко.

Він розповів, що в багатьох регіонах до Києва колосальна недовіра. На Донбасі тотальна недовіра. І по іншим регіонам, відчувають, що Київ програв ситуацію, що ця централізація, яка сьогодні вища, ніж в Радянському Союзі – не спрацьовує. А не йде Україна на регіонаьну реформу тільки з однієї причини – тому, що влада сьогодні корумпована, не хоче віддавати гроші регіонам, так красти легше.

Сьогодні, коли Київ не може нічог запропонувати в плані вирішення проблем на Донбасі, але насувається ще й економічна проблема. І тут знову – нічого не робиться. Зараз потрібно віддавати повноваження регіонам. Нехай регіони спробуються самі вирішити цю ситуацію, а Київ буде тільки допомагати, – заявив лідер партії "Сильна Україна" .

Як він повідомив, реформа щодо децентралізації влади була готова ще три роки тому. Сьогодні не потрібно нічого придумувати. Зараз її потребно просто взяти і зробити. А не роблять тільки через корупцію.

Щодо перенесення впровадження економічної частини Угоди, Тігіпко сказав:

Я повністю підтримую саму Угоду і радий, що ми просуваємось по цій Угоді. Є дві важливі частини: одна, яка говорить, що нам потрібно зробити в Україні, щоб ми вийшли в плані законодавства на європейські стандарти. Інша – економічна частина. Те, що її перенесли, я вважаю, що це російський вплив і не думаю, що ми від цього серйозно виграємо. Тому, що, в першу чергу, виграють ті, хто виготовляють сировину і напівфабрикати. Те, що ми втрачаємо в Росії – ми не компенсуємо ніяк.

Також він додав, що недовіра до Верховної Ради дуже невелика. Якщо влада йде на нову виборчу кампанію – треба було покращити якість парламенту, тому що залишилися мажоритарні депутати, зменшилась політична відповідальність парламенту.

Мені не дуже подобається, що багато партій понабирали багато військових і мені шкода цих люей, тому що їх політики обдурять так само, як на Майдані. І, більше того, прийдуть люди, які побачили дуже страшні речі, які в мирний час захищали Батьківщину і, я боюсь, що це теж загострить ситуацію в парламенті. І ми, замість того, щоб отримати кращий варіант, можемо радикалізувати ситуацію, – сказав Тігіпко.