Про це йдеться у прес-релізі компанії, оприлюдненому в п'ятницю, 21 липня.
"Компанія Siemens отримала достовірну інформацію про те, що, незважаючи на всі попередні зусилля, всі чотири газові турбіни, які були поставлені влітку 2016 року для проекту в Тамані, що у південній Росії, з тих пір були модифіковані на місці та незаконно переміщені до Криму, незважаючи на чіткі умови контракту. Такий розвиток подій є грубим порушенням контрактів, довіри та законодавства ЄС", – наголосили в Siemens.
Читайте також: Siemens розглядає варіант виходу з ринків Росії після міжнародного скандалу в Криму
Німецька компанія пропонує викупити чотири турбіни, які незаконно доставили в Крим та анулювати контракт на поставку. Також в Siemens заявили, що відмовляються від міноритарної частки в російській компанії "Интеравтоматика", яка, за даними Reuters, виступала серед підрядників, що займаються установкою турбін концерну в Криму.
У заяві сказано, що Siemens на час припинить поставки енергоустаткування російським держкомпаніям і розробить нові заходи контролю.
Нагадаємо, на початку липня з'явилась інформація, що на станціях в окупованому Криму планують встановити турбіни німецького концерну Siemens. Історія одразу ж викликала чималий резонанс.
Німецький концерн Siemens визнав, що його продукція (газові турбіни) потрапили до окупованого Криму в обхід санкцій. Згодом Siemens подав позов до Арбітражного суду Москви щодо цих поставок.