У зв’язку з цим концерн оприлюднив офіційну заяву.

Відповідно до картотеки арбітражних справ, позов було подано одразу проти трьох російських компаній: ВАТ "Технопромекспорт", ТОВ "Технопромекспорт" і ТОВ "Сіменс технології газових турбін", передає інформаційна агенція RNS.

За словами речника Siemens Вольфрама Троста, саме "Технопромекспорт" є відповідальним за поставки газотурбінних установок до Криму, пише ТАСС.

Читайте також: Встановлення турбін Siemens у Криму: скандал отримав продовження

Зауважимо, що матеріальні вимоги компанія не заявляла.

"Siemens подав позови, щоб запобігти подальшим поставкам до Криму і повернути раніше поставлене устаткування в початкове місце призначення – Тамань. Позови подано в Москві", – йдеться у повідомленні.

У заяві Siemens також наголошується, що концерн ініціював кримінальне переслідування відповідальних осіб.

Крім того, представники компанії підкреслили, вони "отримали інформацію з надійних джерел про те, що дві з чотирьох газотурбінних установок, які було поставлено для проекту в Тамані на півдні Росії, потім до Криму поставили проти волі компанії".

Нагадаємо, раніше Reuters повідомляв, що на станціях в окупованому Криму планують встановити турбіни німецького концерну Siemens. За даними агентства, дві турбіни моделі SGT5-2000E було вивантажено в порту Севастополя.

Якщо ж компанія Siemens дійсно поставляла в окупований Крим свої турбіни, то вона ризикує порушити санкції Євросоюзу, який не визнає російський статус Криму.