Чи зміняться тарифи з 1 жовтня

Тарифи на розподіл (доставку) газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), а також постачання гарячої води не підвищуватимуть.

Цікаво Просто і швидко: як навчитися інвестувати в криптовалюту

Тариф на електроенергію, як і раніше, залежатиме від кількості спожитих кіловатів сім'єю (домогосподарством) за місяць: до 250 кіловатів – 1,44 гривні за кіловат-годин, понад 250 кіловатів – 1,68 гривні (з урахуванням податку на додану вартість).

Проте, тариф на газ зміниться лише для тих споживачів, які відмовились від річного фіксованого тарифу на користь змінного місячного.

Клієнти постачальника ПОН отримуватимуть газ за стандартною ціною - 7,96 гривень за куб. Такою ж, як і для постійних клієнтів Нафтогазу в рамках базової річної пропозиції.

Старт опалювального сезону 2022-2023

  • Голова НАК "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко зазначав виданню The Guardian, що цьогоріч опалювальний сезон в Україні розпочнеться пізніше, ніж зазвичай, а закінчиться – раніше. Температура в приміщеннях буде на рівні 17 – 18°C.
  • Централізоване опалення у будинках включать, коли протягом трьох днів середньодобова температура повітря становить +8°С та нижче. Закінчиться опалювальний сезон, коли температура протягом трьох днів перевищуватиме цей показник.

Читайте також Підготуватися треба вже: чим опалити дім, якщо зникне світло й газ

Що купити цієї зими

Звичайно, в пригоді стануть ліхтарик, свічки, гасові лампи, зарядні пристрої на сонячній батареї, заряджені павербанки.