Про досягнення пишуть у пресслужбі МОН.
Вас зацікавить: Всеукраїнська школа онлайн – розклад занять та список каналів
Онлайн-уроки, які зняті в межах проєкту, набули популярності на всіх майданчиках, де транслювалися.
Яка аудиторія у "Всеукраїнської школи онлайн"
Зокрема, на ютуб-канал міністерства освіти за добу підписалось 50 тисяч користувачів, зараз на нього підписано вже понад 160 тисяч осіб. Водночас за останні 5 днів відео переглянули понад 3,5 мільйона разів.
Який предмет найпопулярніший
Англійська мова стала найпопулярнішою в 5, 6, 7 та 8 класах. До того ж, більшість переглядів належать користувачам віком від 18 до 54 років. Це свідчить, що онлайн-уроки стають в пригоді не лише дітям, але й дорослим.
Руханка стала популярною у Tik-Tok
Відео з руханками стали популярними не лише у ютубі, але й у Tik-Tok, де діти записують власні варіанти популярної сьогодні зарядки. Якщо ввести хештег #руханка в ТікТок, можна побачити численні відео, які мають охоплення в 9,4 мільйони осіб.
Понад половина глядачів дивляться уроки з телефону
53,3% глядачів дивляться уроки на ютуб-каналі МОН з телефону, і лише 37,3% – з комп'ютера. Такі показники руйнують міф про те, що смартфон непридатний для навчання.
Помилки під час онлайн-уроків
Батьки школярів скаржаться на помилки вчителів під час онлайн-уроків. Така ситуація неприпустима, наголошують в міністерстві освіти. Всі, хто залучені до підготовки уроків працюють над усуненням помилок.
Від ідеї створення курсу до першого виходу в ефір пройшло всього 2 тижні. Усі уроки виходили з продакшну вночі напередодні виходу в ефір – близько 30 відео на добу. За таких термінів на обов'язкову експертну перевірку уроків не вистачило часу,
– пояснили у МОН.
Читайте також: Над розробкою Всеукраїнської школи онлайн працюють "95 квартал" та "Мама хохотала"
Що відомо про "Всеукраїнську школу онлайн"?Освітній проєкт, ініційований президентом України. Це відеоуроки, які щодня виходитимуть на українських телеканалах. Метою є надати доступ до якісної освіти українським школярам, які під час карантину не можуть відвідувати школи.
Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі міста Києва. У відеозаняттях окрім 40 київських педагогів також беруть участь українські ведучі, музиканти, актори, тощо.
Переглянути відео із заняттями також можна буде на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.