Міністерка економіки Юлії Свириденко наголосила, що професійне навчання безробітних буде відбуватися за принципом "гроші ходять за людиною". Вона впевнена, що це позитивно вплине на ринок праці і знизить кількість безробітних.

До теми Уряд призначив нову очільницю Українського центру оцінювання якості освіти

За її словами, безробітні зможуть самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання. Крім того, у разі потреби можуть надати місце проживання на період навчання.

Також документ передбачає, що зарахування до закладів освіти та навчання буде здійснюватися на підставі сертифікатів.

Передбачається, що безробітні можуть вибрати місце навчання у роботодавця безпосередньо на робочому місці за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування. Це дозволить скоротити терміни навчання і витрати, а також адаптує людей до робочого місця.

Ще одним нововведенням стане те, що роботодавці зможуть відбирати безробітних, які виявили бажання пройти професійне навчання на робочому місці або навчатися за дуальною формою.

До слова, міжнародний рейтинг UniRank назвав найпопулярніші університети України. Перше місце зайняв Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Які ще виші увійшли до 15 найкращих – читайте у статті.