Бета-тестування натомість планують завершити до кінця 2024 року. Тоді кожна охоча школа зможе подати заявку на під'єднання до Мрії, повідомив віцепрем'єр Михайло Федоров.

Дивіться також Коли розпочинати підготовку до НМТ-2025: практичні поради для одинадцятикласників

У школах України запрацює Мрія

Посадовець обіцяє, що застосунок розвантажить учителів від зайвої бюрократичної роботи. Тож вони більше часу зможуть приділяти навчанню й розвитку дітей.

Понад 2 тисячі вчителів проходять тренінги, щоб розпочати навчальний рік із Мрією. Разом із тренерами вони тестують функціонал застосунку: заповнюють журнал, розклад, навчальні плани. Вчителі пропрацьовують різноманітні ситуації, які можуть виникнути під час навчального процесу,
– повідомив Федоров.

У Мрії вчителі зможуть планувати робочий день, навіть якщо працюють у декількох школах. Доступ буде до всіх розкладів та уроків. Учителі мають бачити в Мрії швидкість, ефективність і власний розвиток, зазначив віцепрем'єр.

До теми В Україні почали тестувати застосунок "Мрія": які функції уже доступні для вчителів і учнів

Що відомо про освітню Мрію

  • Впровадження освітньої Мрії анонсував Володимир Зеленський торік у вересні.
  • Тестування застосунку вже розпочали. Він схожий на Дію.
  • Мрія має стати важливим інструментом для трансформації всіх освітніх систем світу.
  • Для дітей у Мрії буде акцент на особистому розвитку – бібліотека контенту про ІТ, штучний інтелект, цікавинки від професіоналів, документ Мрія ID, план дня та чати. Все, як у дорослих, тільки замість зустрічей – уроки й досягнення, анонсували у Мінцифри.