Впровадження "Мрії" анонсував Володимир Зеленський торік у вересні. Він назвав новий застосунок схожим на Дію, а користуватися розробкою можуть навіть ті школярі, які перебувають за кордоном.
До теми Освітньому диву бути: які можливості подарує учням застосунок Мрія
Що відомо про бета-тестування "Мрії"
Уже сьогодні перші 40 шкіл по всій Україні починають тестувати наш освітній game changer,
– ідеться в дописі міністерства.
У відомстві говорять, що "Мрія" стане важливим інструментом для трансформації всіх освітніх систем світу. Але спершу її зручність мають оцінити педагоги. Розробники запевняють: учителі матимуть менше часу на рутину, натомість більше – на розвиток дітей.
Під час тестування педагоги випробують у "Мрії":
- журнали;
- план дня;
- бібліотеку контенту;
- чати з батьками та учнями.
Все буде в одному застосунку. Для батьків і дітей "Мрія" також матиме свої переваги.
Батьки з "Мрією" знатимуть, що дітям подобається і вдається найкраще, а де треба підтримка й увага. Так глибше зрозуміють, як допомогти дітям реалізуватися в майбутньому. Для дітей у "Мрії" буде акцент на особистому розвитку – бібліотека контенту про ІТ, штучний інтелект, цікавинки від професіоналів, документ Мрія ID, план дня та чати. Все, як у дорослих, тільки замість зустрічей – уроки й досягнення,
– обіцяють у Мінцифри.
У міністерстві сподіваються, що створять настільки зручний і популярний продукт, що школи конкуруватимуть за швидкість упровадження "Мрії". Успішне впровадження та використання застосунку там назвали майбутнім доказом того, "що ми здатні на зміни".