При цьому наголосив, що саме комплекс питань безпеки в освіті є один з основних пріоритетів його роботи у кріслі глави МОН. Зокрема, відповіді на виклики війни.

Читайте "Генеральне прибирання": які завдання стоять перед новим очільником МОН

Оксен Лісовий назвав пріоритети своєї роботи

Лісовий має намір разом із командою міністерства переглянути підходи, форми та методи навчання. Зокрема, для українських дітей-біженців.

Наше завдання – вивести дітей в офлайн, гарантувати безпечне навчання у школах, дитячих садках, вищій освіті. Наше завдання – забезпечити якісну онлайн-освіту там, де офлайн із якихось причин неможливий,
– наголосив очільник МОН.

При цьому уточнив, що питання безпеки – це не лише те, що безпосередньо пов'язано з війною, не тільки бомбосховища та інші організаційні рішення.

Це психологія, здоров'я дитини. Наслідки, які принесе нам війна, ми відчуватимемо ще багато десятків років. Наші рішення можуть запобігти цим наслідкам, зробити їх менш чутливими та проблемними для майбутнього,
– переконаний Лісовий.

До теми "Байкер, який кинув бізнес": цікаві факти про нового міністра освіти Оксена Лісового

Хто такий Оксен Лісовий

  • Оксен Лісовий є науковцем та директором Малої академії наук (МАН). Батько новопризначеного міністра Василь Лісовий був філософом, правозахисником та дисидентом, за що його радянська влада відправила в Сибір.
  • Після початку широкомасштабної війни Оксен пішов як доброволець захищати нашу державу від російських окупантів. В одному зі своїх інтерв'ю він розповідав про те, що "участь у війні проти імперії, не по своїй волі, почав брати за тиждень до дня народження, адже саме тоді КДБ заарештувало батька". Був у засланні Василь Лісовий аж 11 років.
  • Призначення Лісового на посаду міністра освіти підтримало чимало видатних українських діячів. Зокрема, письменниця Оксана Забужко, посол України в США Оксана Маркарова, нардепи, викладачі та багато інших.