Про це інформує 24 Канал з посиланням на слова міністра освіти та науки України Оксена Лісового в інтерв'ю "ТСН Тиждень". Посадовець вважає, що так майбутні вчителі матимуть змогу здобути класичну освіту.
Дивіться також Реформа старшої школи: учні обов'язково вивчатимуть 7 предметів
Як педагогічну освіту вкраплюють у класичні виші
Натомість вже на останніх курсах студенти зможуть обирати більш вузький напрямок своєї спеціальності.
Ми вже почали цей експеримент з Каразіна, другий університет – на Заході України – наступний у нас в черзі. Думаю, що буде успішно. Як ми бачимо траєкторію підготовки вчителя, класичний університет має всі галузі знань. Відповідно: хімія, фізика, біологія, філологія, історія,
– уточнив міністр.
І додав, що у такому разі студенти четвертого курсу вже матимуть практику у школах з обраним предметом. Лісовий при цьому переконаний, що так вдасться відбирати у цю професію вмотивованих людей, а вибір майбутніх педагогів буде усвідомленіший.
Заходимо в педагогічну практику на старших курсах бакалаврату і після того обираємо магістратуру, де нам дають спеціальні знання. Поекспериментуємо з цим,
– заявив Лісовий.
Так, в університеті Каразіна вже почали створювати педагогічну магістратуру – Академію вчительства. Вступники обиратимуть професію вчителя не у 18 років та зможуть залишатися у ній свідомо.
Часто підготовка до вступної кампанії супроводжується стресом. Впоратися з ним допоможуть в Optima Academy на курсах підготовки до ЗНО та НМТ. Індивідуальний підхід, акцент на необхідних предметах, систематизація навчання та заповнення прогалин у знаннях – все, щоб абітурієнт був цілком впевнений у своїх знаннях.
Раніше Оксен Лісовий розповів, які професії вкрай необхідні Україні. Про це можна прочитати за посиланням.