Про це інформує 24 Канал з посиланням на заяву омбудсмена РБК-Україна. Вона каже: розуміє педагогів, коли вони бачать, що учень вже залежний від гаджета і проводить у ньому час на уроці.
Дивіться також Бюджетні видатки планують скоротити на сотні мільярдів: що чекає на освіту
Чи можна буде у школах користуватися мобільними телефонами
Лещик зазначила: ця залежність поглиблюватиметься. І це може заважати іншим і бути поганим прикладом, коли учень не вчиться, а сидить у телефоні. Водночас, за її словами, у країні триває війна, лунають повітряні тривоги. У час тривоги учні мають взяти всі свої речі та перейти в укриття.
І тому цей спосіб, коли в коробочку складають телефони й та коробочка зберігається у вчителя, на мою думку, не дуже досконалий. Бо тоді відповідальний за цей смартфон вчитель,
– заявила освітній омбудсмен.
І додала, що може виникнути непорозуміння в цей час щодо цієї коробочки з телефонами та обов'язками вчителя. Адже він відповідальний за дітей, а не за мобільні телефони.
Тому моя позиція – поки немає законодавчої визначеності, батьки спільно з педагогами можуть розробити правила у школах щодо смартфонів. Найоптимальніше, на мою думку, – коли смартфон зберігається в сумці чи в рюкзаку дитини з вимкненим звуком під час уроку,
– переконана вона.
Лещик також додала, що під час повітряної тривоги учень має брати свою сумку і йде в укриття. Він відповідальний за свій смартфон і водночас не заважає іншим навчатися.
Якісна освіта – це про дистанційний коледж OPTIMA! Випускників 9 і 11 класів та їхні родини запрошують на безоплатний вебінар, який відбудеться 26 червня о 19:00. Реєстрація – за посиланням. Відповіді на запитання, які турбують потенційних вступників, спілкування зі спікерами та історії успіху студентів – усе це очікує на учасників вебінару. Довіртеся фахівцям, які точно знають, як розпочати кар'єру раніше за однолітків!
- Раніше ми інформували, що у Євросоюзі хочуть обмежити доступ дітям до соцмереж.