Кінцеве рішення залишається за Путіним, оскільки Зеленський вже дав позитивну відповідь під час зустрічі з Ердоганом. Про це розповів сам турецький президент.

Читайте також "Дружба" заради миру: чи зможе Ердоган відмовити Путіна від нападу на Україну

Ердоган подзвонить до Путіна

Президент Туреччини наголосив, що справжня війна в регіоні – "поганий знак". Тому Ердоган невдовзі планує запитати в Путіна про зустріч під час розмови телефоном.

Якщо Путін так само позитивно підійде до цього питання, сподіваюся, ми зможемо зустрітися в Стамбулі або Анкарі,
– додав політик.

Ймовірна зустріч Зеленського й Путіна у Туреччині

  • Президент Туреччини Реджеп Ердоган неодноразово заявляв про готовність бути посередником між Україною та Росією. Політик 20 січня запропонував організувати зустріч Зеленського та Путіна.
  • Після візиту до Києва лідер Туреччини заявив, що отримав згоду Зеленського на організацію зустрічі.
  • Москва поки не дала чіткої відповіді. Проте у Кремлі заявили, що нібито ніколи не відмовляються від будь-якого формату переговорів, тому не відкидають і ймовірну зустріч президентів України та Росії в Туреччині.

Що відомо про візит Ердогана в Україну

Ердоган 3 лютого прилетів до України з офіційним візитом. У Києві він зустрівся із Зеленським. Держави досягли важливих домовленостей. Підписали низку важливих документів, зокрема, угоду про зону вільної торгівлі.

Український президент подякував Ердогану за підтримку територіальної цілісності України, а також – за активну участь Туреччини у Кримській платформі.

До теми – Ердоган хоче бути посередником у перемовинах Зеленського та Путіна | На цю хвилину: