Відома супермодель розкрила незвичайний спосіб, як навчити дітей їсти здорову їжу

Коко Роша з донькою Айон / Колаж "Сім'ї 24"

Модель Коко Роша активно займається спортом, пропагує здоровий спосіб життя і вже багато років дотримується вегетаріанства. Будучи матір'ю двох дітей, вона вирішила, що і малеча повинна харчуватися здоровою їжею.

Коко розповіла в інтерв'ю Us Weekly, як їй вдається змусити дітей їсти багато овочів, передає видання Hello.

До теми! Супермодель Коко Роша навчила дочку позувати перед камерою: кумедні фото

"У мене є один дуже незвичайний секрет. Але я впевнена, що з ним діти ніколи не будуть боятися зеленої здорової їжі, тому що я всю їхню їжу роблю зеленою", – відповіла супермодель.

Так, Коко робить навіть млинці та напої для дітей зеленими – додає всюди трохи шпинату. Завдяки цьому її дочка вже любить спаржу, бо думає, що вона така ж смачна, як її зелені чипси.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений ???? ????? (@cocorocha)

Окрім того, Коко Роша прищеплює доньці не тільки правильну систему харчування, а й любов до своєї професії. Тому дівчинка вже має персональну сторінку в інстаграмі.

У першій журнальній зйомці Айон знялася через 4 місяці після народження – разом з мамою вона позувала для видання Fashion Magazine, а в віці двох років – дебютувала на подіумі на показі Jean Paul Gaultier.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Ioni James Conran (@ioniconran)

Зазначимо, що Коко Роша і її чоловік Джеймс Конран одружилися 9 червня 2010 року у старовинному французькому замку, де Джеймс колись зробив коханій пропозицію.

Через чотири роки шлюбу вони повідомили радісну новину – Коко вагітна, а 28 березня 2015 року модель народила дочку, яку назвали Айон Джеймс Конран. У квітні 2018 року у них народився син Івер Імес Конран.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Ioni James Conran (@ioniconran)

 

Залиште відгук