Йдеться про лінгвістичну експертизу, найімовірніше, її вже призначили під час слідства. Так скандал із Фединою та Звіробій прокоментував глава СБУ Іван Баканов в інтерв’ю "Главкому".

Читайте також: Ніякої бійки не було, – Баканов розповів про стосунки з Богданом

Зокрема, він підтвердив, що окрім ДБР, провадження проти Федини і Звіробій є у Службі безпеки.

Взагалі це питання до культури наших політиків. Не тільки Федина у цьому питанні "засвітилась". Ми повинні поважати інститут президента, будь-який державний інститут. Ми зараз не говоримо про гумор – увесь світ жартує над політиками, у цьому нічого такого немає. Але, наприклад, у законодавстві Німеччини є чітка відповідальність за такі речі. В українському – немає,
– заявив Баканов.

Він також додав: якщо ініціювати зараз такі зміни до законодавства, то український народ їх різко розкритикує.

Але поки Кримінальний кодекс усе чітко визначає: якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що це була реальна погроза, то йтиметься про ув’язнення (Федини і Звіробій – 24 канал),
– пояснив глава СБУ ситуацію.

Що відомо про скандальні заяви Федини у бік Зеленського?

  • 26 жовтня президент Володимир Зеленський відвідав ветеранів-добровольців у Золотому, де у нього виникла надемоційна розмова. У Золотому мало стартувати розведення військ, і президент закликав воїнів не заважати процесу та прибрати зброю.
  • Цього ж дня Софія Федина на своїх сторінках у соцмережах опублікувала відео, де вона з волонтеркою Марусею Звіробій прокоментувала як візит гаранта, так і його спілкування з воїнами.
  • Жінок обурила поведінка очільника держави. Під час своїх висловлювань вони застосували ненормативну лексику.
  • "Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве… Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли", – зверталися до президента Федина та Звіробій.

Відео скандальних заяв Федини та Звіробій у бік Зеленського (Ненормативна лексика! 18+)