На своїй сторінці у Facebook вона написала, що Зеленський своєю пропозицією стати Тимошенко арбітром на дебатах з Петром Порошенком принизив лідерку "Батьківщини" і мільйони її виборців.

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

"Юлія Тимошенко – одна з лідерів опозиційної фракції, а не ведуча дебатів і корпоративів. Можна не погоджуватися з її політичними поглядами, але за нею стоять мільйони виборців. Вимагаю вибачень Зе перед ЮВТ", – написала Геращенко.

Що потрібно знати про дебати Порошенка із Зеленським?Після результатів екзит-полу чинний президент Петро Порошенко викликав Володимира Зеленського на дебати. Шоумен прийняв пропозицію, однак, у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві.

Після цього Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати. Шоумен висунув кілька умов главі державі та забажав, аби зустріч відбулась на стадіоні "Олімпійський". І Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: "Стадіон, так стадіон".

Крім того, Порошенко запропонував Зеленському разом здати аналіз крові на наркотики та алкоголь у медпункті "Олімпійського". Але Зеленський відмовився від аналізів на стадіоні, а натомість запропонував разом здати ці тести у лабораторії Eurolab 5 квітня.

Також Зеленський заявив, що на майбутніх дебатах хоче бачити арбітром Юлію Тимошенко. Однак лідерка "Батьківщини" ще не вирішила, чи в неї є таке бажання.

ДЕБАТИ МІЖ ЗЕЛЕНСЬКИМ ТА ПОРОШЕНКОМ: ОСТАННІ НОВИНИ