Стрільба навколо донецького аеропорту та в інших частинах східної України повинна припинитись, зарубіжні сили та озброєння повинні бути виведеними, всі полонені повинні бути звільнені, включаючи українського пілота – Надію Савченко. Суверенітет повинен бути встановлений вздовж усього кордону між Україною та Росією. І цей кордон має бути закритим і контролюватись. Я хочу привітати Верховну Раду України із прийняттям Антикорупційного законодавства і пакету судових реформ, – сказав Державний секретар США.

Також він зазначив, що сьогодні Україна також представила конкретну пропозицію ОБСЄ щодо контролю та моніторингу кордону. Вона включає відновлення постів українських прикордонників і діяльності митниці під моніторингом ОБСЄ, а також виведення важкого озброєння, як і заявлено в Мінській угоді. Він підкреслив в розмові із Лавровим, що єдині легітимні вибори – вибори в Раду 26 жовтня, а також місцеві вибори 7 грудня в Донецькому спеціальному окрузі.

Критично важливими для боротьби із корупцією назвав прийняття Верховною Радою України антикорупційних законів посол США в Україні Джеффрі Пайет. Тепер потрібно зробити все, щоби вони запрацювали належним чином, – помітив дипломат.

Сьогодні переломний момент в боротьбі з корупцією в Україні. Три Антикорупційні закони, які прийняла Верховна Рада, а також закон про прокуратуру – це необхідні кроки для подолання "метастазів" корупції. Однак, найголовніше – виконувати ці закони. Як ці всі норми будуть застосовуватись, чи будуть працювати механізми покарання, чи з'явиться в бізнесі та політиці нова культура нетерпимості до корупції, я впевнений, як тільки це станеться, ми побачимо зміни на краще. В країну прийдуть справжні інвестиції, – сказав посол США в Україні.

Російські хакери використали уразливість Microsoft, Windows та інших програм для слідкування за комп'ютерами, котрими користувались структури НАТО, ЄС та України. Про це повідомляє американська компанія, яка спеціалізується на проблемах кібербезпеки. При цьому, які саме дані отримали російські хакери – невідомо. Разом з тим, компанія припускає, що вони шукали інформацію про кризу в Україні, а також інформацію, яка стосується дипломатичних, енергетичних та телекомунікаційних питань.

Далі – дивіться у відеосюжеті.