Головний дипломат Франції прийняв запрошення від глави МЗС України Дмитра Кулеби. У Києві політики проведуть переговори.

Зауважте У Києві відбувається військовий парад до Дня Незалежності: пряма трансляція

Ключовими темами стануть розвиток політичного діалогу України та Франції, підтримка європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, зміцнення взаємодії в рамках міжнародних організацій,
– мовиться у повідомленні.

Дипломат мав прибути на саміт Кримської платформи. Водночас згодом Франція змінила свого представника.

Як в Україні святкують День Незалежності

  • В українській столиці 24 серпня провели масштабний військовий парад. Участь у ньому взяли понад 5 тисяч воїнів Збройних сил України. До урочистостей залучили також морську авіацію ВМС, авіацію Повітряних сил та армійську авіацію Сухопутних військ ЗСУ.
  • Урочиста молитва з нагоди річниці Незалежності України відбулася у Софії Київській. Захід назвали – "Благословення України". Участь у молитві взяли президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська.
  • Президент у цей день подарував Україні нове свято – День розквіту української державності. Його відзначатимуть щорічно 28 липня.
  • За словами українського лідера, точкою відліку Дня української державності є рік заснування Києва. Зеленський нагадав, що українці – нащадки могутньої країни, яка була центром Європи.