Що про "таємну зустріч" казав ексколега Гончарука

Колишній прем'єр 28 лютого зрозумів, що його роботі в Кабміні прийшов кінець, написала "Українська правда" з посиланням на слова колишнього колеги Гончарука по уряду.

Зверніть увагу Зеленського оточують 3 типи людей: Гончарук розповів подробиці

Того дня він зібрав у таємному форматі частину міністрів – на Подолі в офісі організації BRDO, з якої колись прийшов у Зе!команду,
– йдеться у повідомленні.

За інформацією ексколеги Гончарука, зустріч була настільки закритою, що міністри сиділи в підвальному приміщенні. Це єдина кімната офісу, у якій немає вікон.

Тоді експрем’єр поділився висновками, які зробив після розмови з Володимиром Зеленським. Гончарук заявив, що незабаром втратить посаду. Та додав, що президент начебто "готовий залишити усіх міністрів у наступному уряді, крім Бородянського".

Тоді ще очільник уряду буцімто запросив на неї приблизно чверть членів Кабміну:

  • ексміністра енергетики Олексія Оржеля;
  • міністра юстиції Дениса Малюську;
  • віцепрем’єра Дмитра Кулебу;
  • міністра культури Володимира Бородянського;
  • міністра інфраструктури Владислава Криклія;
  • ексміністерку освіти Ганну Новосад.

Що про таємну зустріч каже сам Гончарук

Олексій Гончарук у коментарі "Новому времени" спростував інформацію про те, що він збирав частину уряду перед відставкою. Зокрема, він наголосив, що не було ніяких "таємних" зустрічей.

Це смішний фейк. У BRDO навіть немає ніяких "підвалів без вікон". Перед відставкою я дійсно запросив на каву членів Кабміну, яких можна було залишити працювати. Ми радилися і я просив їх продовжувати працювати далі,
– розповів ексглава уряду.

Що відомо про відставку Гончарука