Мовиться про Казахстан та Молдову. Такий висновок Данілов зробив після чергової заяви міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

До теми Родини офіцерів російських військ у Придністров'ї готують до евакуації, – Генштаб

Молдові та Казахстану слід готуватися до нападу Росії

Данілов заявив, що Росія не зупиниться на Україні, тож Казахстану разом із Молдовою потрібно готуватися до нападу.

Зараз світ почав такий рух з багатьма процесами. Я впевнений, що на Україні ця війна не зупиниться. Буде ще багато інших речей. Лавров днями сказав, що казахи та молдавани – це брати. Готуйтеся, брати казахи й брати молдавани,
– заявив секретар РНБО.

Зауважте, що росіяни продовжують нагнітати ситуацію у квазіреспубліці Придністров'ї. Там активно поширюють інформацію про буцімто загрозу з боку України.

Цікаво "Бракнуло дози кокаїну": ведучий 24 каналу припустив, з чим пов'язана заява Лаврова про євреїв

Коротко про ситуацію у Казахстані та Молдові

  • Нещодавно Міноборони Казахстану повідомило, що парад до 9 травня цьогоріч не відбудеться. Таке рішення пояснили економією бюджету. Зекономлені на параді гроші спрямують на підтримку необхідного рівня боєготовності й мобільності підрозділів Збройних сил Казахстану.
  • На заяву Міноборони Казахстану відповів кремлівський пропагандист Тігран Кеосаян. Він почав погрожувати країні "українським сценарієм", маючи на увазі напад Росії й на її територію.
  • Перший заступник керівника адміністрації президента Казахстану Тимур Сулейменов заявив, що його країна поважає територіальну цілісність України, а щодо питань Криму та Донбасу керуватимуться рішеннями ООН.
  • Водночас у Казахстані нещодавно затримали активістів, які вийшли на мирний мітинг на підтримку України біля російського консульства.
  • Своєю чергою, у Молдові загострилася ситуація у Придністров'ї. Зокрема, там різко зросла кількість провокацій.
  • До прикладу, у Тирасполі 25 квітня пролунали вибухи біля так званого "міністерства держбезпеки".
  • Вже наступного дня, 26 квітня, пошкодили 2 антени поблизу селища Маяк на місцевому телерадіоцентрі. Вони транслювали російські частоти.
  • Окрім цього, у мережі показали газету, якою росіяни збиралися закликати Путіна "врятувати" Придністров'я.

Варто подивитися – Данілов розповів, що Угорщина знала, що Путін планує напад на Україну