Росіяни намагалися потрапити на територію України вчора, 23 січня, через пункт пропуску для морського торгового сполучення "Южний". Проте, у ДПСУ відзначили, що прикордонники Одеського загону не пропустили їх.

Читайте також: На Донбасі затримали 19-річного українця, який працював на Росію

Загалом, до України хотіли в'їхати 13 громадян РФ, які прибули на судні з Іспанії. Під час перевірки було виявлено, що 8 членів суднокоманди наприкінці 2018 року порушили порядок в’їзду-виїзду на територію окупованого Росією Крим.

"Наразі громадянам РФ відмовлено у перетинанні державного кордону України та винесено постанови про заборону в'їзду в Україну строком на 3 роки", – зазначили у Держприкордонслужбі.

Окрім того, вони мають сплатити штраф у розмірі 13 тисяч 600 гривень за порушення порядку в’їзду та виїзду з тимчасово окупованого Криму.

Загалом у 2018 році співробітники ДПСУ склали майже 1000 протоколів про адмінправопорушення за незаконні поїздки на анексований півострів.

З початку 2019 року прикордонники дозволили в'їхати на територію України майже 28 тисячам росіян, проте відмовили у в'їзді – 509 громадянам РФ.