4 січня Харківська обласна прокуратура повідомила, що кількість жертв у Харкові зросла. У лікарні померла 84-річна жінка.

Зверніть увагу ППО – топ: Україна відбила наймасштабнішу у світі комбіновану ракетну атаку

Зазначають, що 4 січня до лікарів звернулася 23-річна дівчина з контузією.

Наслідки ранкової атаки по Харкову / Фото з телеграм-каналу Олега Синєгубова

Олег Синєгубов також зауважив, що в місті пошкоджені багатоквартирні житлові будинки, господарчі споруди, інша цивільна інфраструктура. Також є загоряння автомобілів.

Що відомо про атаку Харкова

  • У Харкові 2 січня близько 7 години 30 хвилин пролунали потужні вибухи. Уже о 7 годині 38 хвилин у місті пролунав другий вибух.
  • Орієнтовно о 7 годині 41 хвилині у місті пролунав третій вибух. Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов закликав людей не покидати укриттів до відбою повітряної тривоги.
  • Харківський міський голова Ігор Терехов заявляв, що місто перебувало під масованим ракетним ударом. Згодом Синєгубов зазначив, що окупанти завдали ударів по Харкову.
  • Зрештою Олег Синєгубов розповів, що в місті пролунали 4 вибухи. Є пошкодження багатоквартирних житлових будинків, автомобілів, а також виникли пожежі. Він підкреслив, що відповідні служби вже працюють на місці прильоту й допомагають постраждалим.