Випадки з отруєннями чітко показали якість російської гумдопомоги, а колаборанти вкотре продемонстрували свою жадібність. Про це 24 каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

Цікаво На Харківщині колаборантів небагато, в них у голові досі підтримка "русского міра", – поліція

окупанти залишили Борівську громаду

За даними місцевих мешканців та розвідки, з Борівської громади Харківської області російські окупанти здебільшого вийшли. Однак це не стосується села Підвисоке, там зосереджені артилерія та сили ворога. Чимало росіян захопили будинки місцевих мешканців, оселилися там і розкрали майно.

росіяни хизуються отруйною гуманітаркою

У міноборони держави-агресорки хизуються неймовірною кількістю гуманітарної допомоги, яку ввезли до Борівської громади. Однак місцеві мешканці розповідають, що вона непридатна до споживання. Відомо, що колаборанти, які пішли на співпрацю з ворогом, масово труяться. Не дивно, що вони поплатилися за свою жадібність.

Родини колаборантів шалено потруїлися. Гумдопомога лишалася в руках "своїх людей", у місцевої нової влади. Факти отруєння через жадібність, інакше не скажеш. Вони не віддали це людям, а залишили собі. Якість російської гуманітарки показала себе,
– зауважила Черненко.

Таким чином окупанти та зрадники подбали про українців. На щастя, місцеві мешканці не отримали доступу до простроченої їжі, вони залишилися живі та здорові.

Колаборанти на Харківщині: що відомо

Зверніть увагу – росіяни обстріляли Харківщину: дивіться відео