У прифронтових зонах сходу України СБУ продовжує знаходити державних зрадників. Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

До теми У колаборантів є лише три варіанти, перший – вб'ють фсбшники, – Хлань

Списки зрадників уже в руках СБУ

Лише за останні кілька днів було виявлено 16 місцевих, що співпрацювали з ворогом. 11 з них заарештували.

Загалом співробітники СБУ перевірили вже майже 7 тисяч осіб на Харківщині. Вдалося отримати повні списки з даними представників колишньої окупаційної адміністрації, а також тих, хто співпрацював з ними.

Також СБУ знайшли реєстри "податкової служби" окупантів. Тепер відомі всі комерційні структури, що фінансували ворожу армію через "податки" до російського бюджету.

Речник СБУ Артем Дехтяренко про ситуацію на Харківщині: дивіться відео

Важливо Гауляйтер Запоріжжя відкрито погрожує місцевим жителям розстрілам

Невтішна доля любителів "русского міра"

  • Колаборант Микола з Харківщини отримав російський паспорт і тепер живе на вокзалі у Бєлгороді. За три дні до звільнення Вовчанська чоловік вмовляв місцевих перейти на сторону загарбника.
  • Контрнаступ ЗСУ на Харківщині змусив колаборантів поспіхом тікати у росію. Проте, як виявилося, російські спецслужби кинули своїх нових "друзів" та наказали не пропускати їх через кордон.
  • До слова, колаборанти відчувають, що пахне смаженим і намагаються відбілити свою репутацію. Зрадники телефонують у СБУ і кажуть, що більше не хочуть співпрацювати з росіянами.

Зверніть увагу – Соболевський про становище колаборантів