У командуванні Збройних Сил України у зведенні від 18 травня розповіли про ситуацію на лінії фронту на Харківщині. Там уточнили, що наші бійці не припиняють спроб відтіснити загарбників саме у бік села Глибокого.

Дивіться також Посилення оборони у Вовчанську: що відбувається на Харківському напрямку

Актуальне про ситуацію на Харківщині

З початку доби росіяни здійснили дві атаки на позиції українських військових в районі таких населених пунктів Харківської області:

  • село Липці;
  • місто Вовчанськ.

На Харківському напрямку противник не припиняє спроб прорвати оборону українських військ. Успіху не досягає. Наші захисники намагаються відтіснити ворога в напрямку населеного пункту Глибоке,
– пишуть у Генштабі.

На відповідній ділянці лінії бойового зіткнення за цю добу ворог втратив 19 солдатів та 10 одиниць військової техніки. За минулу добу – до 200 військових та аж 42 одиниці техніки.

Де розташоване село Глибоке на Харківщині: дивіться на карті від DeepState

Дивіться також "Мирний план" Сі – Путіна: чому знову заговорили про "корейський сценарій" щодо України

Інша інформація зі зведення Генштабу

  • ​​​Військова агресія триває. Україна переживає 815 добу повномасштабної війни з Росією. Бої не вщухають, а кількість бойових зіткнень та ракетних ударів не зменшуються, а подекуди – зростає. Це свідчить про достатній рівень загострення на фронті.
  • Значні втрати окупантів. За останню добу російські війська зазнали великих втрат, включно з 1210 представниками особового складу та значною кількістю військової техніки. Це демонструє ефективність української оборони та здатність завдавати ворогу нищівних ударів.
  • Ситуація на Донеччині. Противник не відмовляється від намірів щодо захоплення міста Часів Яр Донецької області, попри втрати в живій силі та військовій техніці. Другу добу поспіль у бік населеного пункту Новий російські окупанти широко застосовують броньовану техніку.
  • Стійкість на різних напрямках. На Куп'янському, Краматорському, Покровському, Курахівському, Оріхівському та Придніпровському напрямках українські війська успішно відбивають атаки ворога та контролюють ситуацію. Попри спроби проривів з боку росіян, українські захисники тримають оборону.