Про це Акулов розповів у коментарі російським ЗМІ.

Читайте також: Пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом відновили роботу

Дамба розділяє кислотонакопичувач і озеро Сиваш... Частина дамби, приблизно половина, розташована на території Росії, інша половина – на території України. За цілостністю дамби ми спостерігаємо та підтверджуємо, що вона частково зруйнована на території України. Ми помітили це в п'ятницю,
– заявив директор фатального "Титану".

Він додав, що вже направив звернення до ФСБ Росії для того, щоб перевірити споруду.

Окрім цього, Акулов по-новому натякнув про "український слід" у ситуації із хімвикидом в Армянську.

"Висота кислотонакопичувача не повинна перевищувати 2 метрів при наганянні хвилі 2,6 метра, щоб не перехлюпувалась вода із цієї дамби. А на території України ця дамба частково зруйнована", – наголосив Акулов.

У росЗМІ підкреслили, що директор заводу не зміг сказати, чи потрапляють через зруйновану частину дамби солена вода і солена рапа у кислотонакопичувач. Це, на думку пропагандистів, могло б призвести до реакції сірчаної кислоти з сіллю та спровокувати викид.

Додамо, що російська влада на окупованому півострові вже заявляла про ймовірну вину України у хімвикиді.

Що таке ТОВ "Титанові інвестиції"?Великий хімзавод розташований в Армянську. Раніше називався "Кримський титан". Завод виробляє діоксид титану, що використовується при виготовленні товарів лакофарбової галузі, пластмас і виробів на їх основі з високими термічними властивостями (віконний пластик, предмети побуту, деталі автомобілів, машин і техніки), а також каучуку, лінолеуму, паперу, картону та шпалер.

Нагадаємо, 14 вересня через шкідливі викиди на заводі "Кримський титан" російська влада півострова заявила про введення режиму надзвичайного стану в Армянську, а на півночі окупованого Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі. Так, було перевищено допустиму концентрацію хлористого водню і сірчистого ангідриду. Координатор "ІС" Дмитро Тимчук заявив, що спричинити повторний викид шкідливих речовин могли професійна недбалість місцевих співробітників, рятувальних служб та неправильні вказівки російської влади на півострові. Також він додав, що в атмосферу потрапив хлор.
16 вересня так званий мер Армянська повідомив, що ситуація в місті нормалізувалася після того, як випав дощ.