Сайт Волонтерська Платформа існує вже трохи більше року, а за останні два тижні війни платформа стала активним майданчиком для допомоги українській армії та переселенцям. Онлайн-портал об’єднує організації та волонтерів з усієї України.

До теми Волонтери запустили сайт, який допомагає біженцям та переселенцям з України

Як долучитися до волонтерства?

  1. У розділі "Можливості" є перелік волонтерських активностей, які допоможуть військовим або цивільному населенню, що постраждало від війни.
  2. Щоб звузити пошук, можна скористатися фільтром та обрати потрібну сферу волонтерства, наприклад, автоволонтерство, потреба захисників у речах, потреба в ліках тощо.
  3. Також можна скористатися мапою й обрати найближче місто чи організацію.
  4. Якщо обрали конкретну пропозицію – переконайтеся, що дедлайн ще не минув, і зв’яжіться з контактною особою.

Як розмістити власне оголошення

  1. Для початку на сайті потрібно зареєструватися від власного імені у розіділі "Реєстрація".
  2. Якщо ви представляєте організацію – зареєструйте її профіль та очікуйте на підтвердження від модератора.
  3. Додавайте волонтерську можливість на Платформу в розділі "Додати можливість" та очікуйте на лист-підтвердження. Усі пропозиції проходять негайну модерацію. Якщо у модератора виникли питання – він із вами зв’яжеться для уточнення деталей. Якщо все гаразд – на емейл прийде підтвердження.
  4. Після публікації ваша пропозиція з'являється на Платформі та стає доступною для волонтерів, а також з’являється в профілі організації. Найцікавіші можливості також публікуються в телеграм-каналі Української Волонтерської Служби. Після розміщення можливості на сайті – будьте на зв’язку з волонтерами, які відгукнулися.

Яку інформацію вказувати при додаванні можливості

  • Назва: заголовок можливості повинен бути коротким та зрозумілим — це допоможе зацікавити більшу кількість людей.
  • Опис можливості: де та коли проходитиме захід, які обов’язки у волонтера та переваги після виконаної роботи. Додаткові деталі (якщо є): компенсація доїзду, харчування чи проживання, видача сертифікату волонтера тощо.
  • Фото: додавайте фото з попередніх заходів та логотип організаторів, щоб зацікавити більшу кількість людей.
  • Посилання на реєстрацію: найзручнішим варіантом для реєстрації волонтерів є гугл-форми.

Зверніть увагу, модератори не публікуватимуть можливостей, які не відповідають трьом критеріям волонтерства: добровільність, безоплатність та суспільна користь. Також на Волонтерській Платформі не публікуються можливості від недоброчесного бізнесу та політичних партій.

Крім того, на Платформі розміщено чимало корисної інформації: куди надсилати гроші на потреби армії та гуманітарні потреби, де отримати психологічну допомогу, де знайти ліки, як долучитися до інформаційної війни про окупанта, де здати кров тощо.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!