Як пише 24 Канал з посиланням на Ideal Home, хоч це може здатися простим способом утилізації пакетиків чаю, є кілька причин, чому від такого рішення варто відмовитися. Які проблеми створюють чайні пакетики в компості, розповідаємо далі.
До теми 9 типових помилок, яких слід уникати під час зберігання дров
Чому не можна компостувати чайні пакетики
Компостування є чудовою бюджетною ідеєю для саду, яка дозволяє екологічно позбуватися кухонних залишків та садових відходів. Але проблема із викиданням чайних пакетиків у компост полягає в самих пакетиках.
Багато з них виготовляють із синтетичних матеріалів, таких як нейлон або поліпропілен, які не розкладаються в компості так, як органічні матеріали.
Як пояснюють експерти, ці елементи, що не піддаються біологічному розкладанню, можуть залишатися і створювати проблеми у компостній купі, особливо якщо ви прагнете до створення більш природного середовища без пластику.
Крім того, проблеми можуть виникати через хімікати, які використовуються в самих пакетиках. Іноді їх обробляють різними речовинами, щоб вони тримали форму, і під час компостування вся ця хімія просочується в компост, впливаючи надалі на ґрунт і рослини, які ви вирощуєте за допомогою цього компосту.
Водночас, важливо зазначати, що не всі чайні пакетики не можна компостувати. Перш ніж приймати остаточне рішення, завжди варто перевіряти інформацію на упаковці чаю, де має бути вказано, чи пакетики є біорозкладними та, чи можна їх компостувати.
Якщо ж, як у більшості випадків, чайні пакетики не підходять для компостування, можна їх розрізати й компостувати тільки листя чаю, викидаючи сам пакетик окремо.