Про це 24 каналу розповів політолог Дмитро Шеренговський. Він також зазначив, що підписання чергового пакету допомоги Україні є дуже важливим кроком, адже це додаткове посилення української економіки попри ленд-ліз.

Читайте також Ленд-ліз настільки вигідний, що некоректно називати його позикою, – Зеленський

Україна потребує будь-якої допомоги: медичної, гуманітарної, економічної. Тому підписання президентом Байденом чергового траншу фінансової допомоги у 40 мільярдів доларів, є важливим, аби не було пробілу між постачанням допомоги, зазначає політолог.

Чи будуть США підтримувати Україну в разі програшу демократів на виборах

Ми бачимо монолітну підтримку України у США з обох партій – демократів та республікаців. Американське населення також, у своїй більшості є проукраїнським,
– переконаний Шеренговський.

На думку Шеренговського, з одного боку активну підтримку України у США, можна розцінювати, як набір "очків" перед виборами, але з іншого боку – буль-яка партія у США, що переможе, буде підтримувати українців до кінця.

Підтримка України від США – що відомо

  • Бріджит Брінк можуть невдовзі затвердити на посаду пані посла США в Україні. Брінк зазначила, що якщо її оберуть, то вона планує розпочати свою дипломатичну місію безпосередньо у Києві. Нагадаємо, що постійного посла США Україна вже не отримувала кілька років.
  • Американський штат Місісіпі обрав Хмельницьку область, як регіон-побратим. Про це повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
  • США запровадили санкції проти російських еліт та членів їхніх сімей – обмежили видачу віз. Під візові обмеження потрапили російські та білоруські чиновники, які підривають суверенітет, територіальну цілісність чи політичну незалежність України.
  • Перша леді США Джил Байден відвідала Україну та зустрілась із Оленою Зеленською. Дружини президентів зустрілись у Ужгороді, де відвідали поранених бійців у госпіталі.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков 9 травня провів телефонну розмову зі своїм колегою Ллойдом Остіном, міністром оборони США. Вони обговорили військову допомогу, яку потребують ЗСУ для перемоги над російськими окупантами.

Зверніть увагу – Україна змінила цілі війни проти Росії: дивіться відео