Першим на коронавірус захворів нардеп з групи "Довіра" Сергій Шахов. Він занедужав після відпочинку в елітному французькому Куршевелі, однак сам вважає, що заразився в Україні. Він вже одужав, виписався з лікарні та наразі перебуває вдома.

До теми Анна Скороход заявила про новий позитивний тест на COVID-19

Хто з чинних нардепів захворів

  • 21 березня, того ж дня, що і про Сергія Шахова, стало відомо про підозру на коронавірус у члена тої ж таки депутатської групи "Довіра" та однопартійця Шахова – Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні.
  • Вже 22 березня коронавірус підтвердили у депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Лукашева. Деякі ЗМІ повідомляли, що він вже одужав та виписаний з лікарні.
  • 24 березня з'явилася інформація про те, що позафракційний народний депутат Сергій Рудик заразився коронавірусом. Востаннє він був на засіданні Верховної Ради 17 березня.
  • З пропрезидентської партії "Слуга народу" підтвердив інформацію про свою недугу Руслан Горбенко. Про діагноз він дізнався 24 березня, а і перебував у столичній Олександрівській лікарні. 6 квітня його мали виписати через те, що він вже вилікувався. Принаймні, так він написав у своєму фейсбуці.
  • 28 березня про те, що захворіла на коронавірус, дізналася нардепка Анна Скороход. Хоч наразі вона є позафракційною, раніше належала до "Слуг народу" та перемогла від цієї партії на мажоритарному окрузі на Київщині. 6 квітня вона розповіла, що у неї другий позитивний тест на коронавірус. Однак, за її словами, вона добре почувається.
  • 29 березня з'явилася інформація про інфікування "Слуги народу" Володимира Ватраса. Він перебуває в одній з лікарень на Хмельниччині.

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура написав у своєму телеграм-каналі, що позитивні тести наявні також у депутатів від "Опозиційної платформи – За Життя" Віталія Борта та Ігоря Кісільова. Наразі офіційної інформації щодо цього немає.

Які українські нардепи підхопили коронавірус інфографіка 24 канал
Які українські нардепи підхопили коронавірус / Інфографіка 24 каналу