Таку думку 24 Каналу висловив політолог Валентин Гладких, зауваживши, що можливе відправлення Гіркіна на фронт не вплине на боєздатність російського війська.

Читайте також Знову "загубили": російські військові упустили авіабомбу над окупованою територією Херсонщини

Чи справді Гіркіна відпустять на війну

Гладких вважає, що головне питання – на яких умовах можуть відпустити Гіркіна на фронт.

Думаю, що путінський режим прекрасно розуміє, що Гіркін гіпотетично цілком може повторити долю Пригожина, до того ж уже, зробивши роботу над помилками,
– сказав політолог.

За його словами, такі режими, як путінський, дедалі більше скочуються у параною. Тому, навіть якщо вони досягли якихось домовленостей з Гіркіним щодо виконання ним певних функцій, все одно все може піти не за планом.

Які загрози для Гіркіна

Політолог припускає, що Гіркін також прекрасно усвідомлює, що якщо йому дали якісь обіцянки в обмін на щось, то гарантій, що домовленості будуть виконані, у нього жодних немає. Загалом, малоймовірно, що Гіркін потрапить на війну.

Тому що на війні він може становити також певну загрозу для путінського режиму,
– заявив Гладких.

Тобто, додав він, на боєздатність російської армії Гіркін жодним чином не вплине. Проте, перебуваючи в лавах ворожого війська, може створити певну турбулентність. Тож Гіркіна можуть відправити на фронт хіба що з однією метою – щоб там ліквідувати.

Втрати Росії на війні: головне

  • Росія збирається залучити до свого війська близько 400 000 військовослужбовців за контрактом у 2024 році. Як вважає розвідка Великої Британії, Кремль, ймовірно, не хоче ризикувати солдатами строкової служби, адже втрати серед добровольців суспільство терплячіше сприймає.
  • З 24 лютого 2022 року Росія втратила понад 450 тисяч військових. Також наші воїни знищили майже 63 тисячі одиниць техніки та озброєння. Лише за минулу добу Сили оборони України ліквідували ще 830 російських загарбників.
  • Зранку 10 квітня речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив про знищення в окупованому Криму російського вертольота Ка-27. Російська влада офіційно визнала втрату, проте зазначила, що йдеться про Мі-24.