Спротив режиму чи only business

Можливо, згодом і виникнуть передумови для його існування, але не зараз. Як це відбудеться? Дуже просто – українці створять умови і виведуть такий декоративний вид. Доведеться трохи почекати.

Рекомендуємо Ракетний удар по Кривому Розі підтвердив недосяжність головної мети росіян

А от саме зараз, коли в Європі точиться боротьба за заборону шенгенських віз для "щасливих" володарів паспортів російської імперії, маємо цікаві приклади, як представники ліберальної російської оппозиції у вигляді Шендеровичів, Каспарових, Пономарьових, Ходорковських та інших емоційно пояснюють, що "хороші узькі" окремо, а пропутінські – окремо (у них там своя шкала виміру).

Хоча я не розумію, а чим це Ходорковський, Чічваркін, Гудков та Пономарьов якось відрізняються від путінскої еліти? Вони нормально з кремлем співпрацювали, ділили гроші. А стали опозиціонерами після недотримання сторонами комерційних угод. Якщо б цих негараздів не було – нормально і зараз би існували у лавах путінської еліти. Як Потанін або Абрамович.

Це – не пусті слова, можу детально пояснити цю тезу і на чому вона базується. На початку вересня у Вільнюсі відбувся Конгрес вільної россії, на якому зібрались більшість представників "хороших узьких". На Конгресі був присутній і я з метою дослідити феномен – "мы боремся с путинским режимом". А також донести бачення України щодо цих "борців". За результатами досліджень можна сказати, що міфічний вид "хороших узьких" поділяється на три групи.

Може зацікавити Головного алкоблогера росії знову "розплющило" через Україну в НАТО

Група Ходорковського

Найбільша група "хороших узьких" зі штаб-квартирою у Вільнюсі. Найбільша, тому що у Ходорковського величезна кількість активів та коштів, які він витрачає для утримання цієї групи. Дуже схожі до білоемігрантського руху 100 років тому – нікому не потрібні й не зрозуміло для чого існують.

Ходорковському цей рух потрібен як вхідний квиток до найкращих будинків Європи та цивілізованого світу. Такий собі лобізм. Навіть в'язниця його не змінила. Коли вони почули мою пропозицію про створення фонду "За голову путіна", то ледь не втратили свідомість. Залу накрила мертва тиша. Ось така дивна опозиція.

Група Навального

Релігійний рух Навального. Готові підтримувати будь-що, якщо це підтримує особисто він. Особисто він готовий підтримувати що завгодно, якщо це приведе його до влади. Хоч лібералів, хоч корупціонерів, хоч антикорупціонерів, хоч фашистів. Без різниці. Тому при російській імперії, яка існує, Навальний стане путіним 2.0. Тільки трохи молодшим. Якщо шукати якогось схожого історичного персонажа, то Грішка Отрєпьєв – саме воно.

Про головне Українським дітям в окупації влаштували "арієзацію" по-російськи

Група Пономарьова

Складається з великої кількості прихильників. А саме – одного Іллі Пономарьова. Він намагається бути найбільшим опозиціонером до путіна. Для цього готовий натягнути на себе маску терориста. Дуже схожий на історичного персонажа Азефа. І скоріше за все так само є інфільтрованим агентом ФСБ або ГРУ.

Може виконувати три завдання: помножувати на нуль інших опозиціонерів, проникати довіреною особою в українську владу, притягувати до себе будь-які паростки спротиву в російській імперії, передаючи їх в руки ФСБ (така собі приманка).

Коли з'являться "хороші русскі"

А тепер про те, що їх поєднує і чому "хороших узьких" не існує. Всі ці групи поєднує одне – прагнення, щоб російська імперія продовжувала існувати. Вони не розуміють, що існування російської імперії є загрозою для України і всього світу. Їх взагалі мало що цікавить, окрім них самих. Наприклад, більшість цих "хороших узьких" згодна з існуванням колективної відповідальності, але тільки от конкретно до кожного з них колективну відповідальність застосовувати не треба. Тож немає там хороших. Для нас точно.

Цікаве Україна не посилає нас вмирати: за що насправді воюють Герої

От на цій території згодом і буде жити окремий вид, який нарешті зрозуміє різницю між "я – русский" та "я – росіянин" й почне відбудову своєї національної держави. Вперше можливо більш ніж за 1000 років.

Актуальне – що робити з рф після перемоги України і чи існують "хороші русскі": дивіться відео