Начальник пресслужби 26 окремої артилерійської бригади Олег Калашніков заявив 24 Каналу, що цей населений пункт такий же, як й інші в обороні ЗСУ. Однак командування повітряно-десантних сил ворога вирішило, що їм треба показувати "результати" для свого президента.

Дивіться також Росіяни активно штурмують Авдіївку й Мар'їнку: карта бойових дій станом на 11 січня

"Ухвалили, що саме приблизно до виборів його, до березня, вони мають показати свій "особистий результат" – "взяття" цього населеного пункту. Це своєрідні ворота до Бахмута", – сказав Калашніков.

Мовиться про район літачка, до якого окупанти так і не дійшли. На цей напрямок росіяни направили цілу окрему 11 десантно-штурмову дивізію. Її свого часу спостерігали на південному фланзі.

Вона вела бойові дії. Потім відійшла на відновлення, поповнювалася. І тепер ми знову її бачимо в зоні бойових дій. Приблизно з 15 грудня ця дивізія була направлена на цей населений пункт,
– розповів начальник пресслужби 26 окремої артилерійської бригади.

Ситуація на Бахмутському напрямку

  • Росіяни продовжують наступ на цьому напрямку. За словами командира роти ударних БпАК 92 ОШМБр Юрія Федоренка, окупанти можуть використовувати бронетехніку. Усе через те, що нині морозна погода. Водночас такі погодні умови дають додаткові можливості для українських захисників.
  • Начальник служби зв'язків із громадськістю Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо заявляв, що нещодавно загарбники перекинули з Півдня у напрямок Бахмута підрозділ добровольців. За його словами, російську армію не посилили.
  • Ворог намагається перевірити стійкість оборони ЗСУ на цьому напрямку. Для цього росіяни проводять певні заходи.