Раніше на території Ізраїлю вводили "особливий стан". Тепер надзвичайний стан діє по всій території Держави Ізраїль.

До теми Загострення між Ізраїлем і ХАМАС: чи є серед постраждалих українці

В Ізраїлі діє надзвичайний стан

Міністр національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен-Ґвір 7 жовтня оголосив надзвичайний стан по всій території країни через загрозу з боку бойовиків ХАМАС. Він також наказав набрати добровольців у поліцію Ізраїлю, крім того, у правоохоронців відтепер з'явиться більше повноважень у час надзвичайного стану.

Варто зазначити, що у відповідь на умови безпеки в повітряному просторі Ізраїлю Управління цивільної авіації оголосило про тимчасове призупинення спортивних і розважальних польотів до подальшого повідомлення. Раніше повідомлялося про закриття місцевих аеропортів у південних і центральних областях для комерційних цілей. Проте аеропорт імені Бен-Гуріона працюватиме, суворо дотримуючись встановлених інструкцій і правил безпеки.

ХАМАС атакував Ізраїль: головні новини

  • Ізраїль вранці 7 жовтня масовано атакував ХАМАС ракетами з району Сектора Гази. Палестинські бойовики стверджували, що на ізраїльську територію вони випустили понад 5 тисяч ракет, тоді як ізраїльська влада наголосила на 2 тисячах ракет.
  • Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу наголосив, що країна вже перебуває у стані війни з палестинцями. Крім того, у країні також вводили "особливий стан", а очільник уряду пообіцяв жорстку відповідь ворогу.
  • В Ізраїлі вже також відомо про понад 500 постраждалих внаслідок атаки ХАМАС. Речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що постраждалих серед українських громадян в Ізраїлі немає.
  • Крім того, в підтримку дій ХАМАС висловилися в Ірані й терористичній організації Хезболла. Вони "привітали" дії палестинців і підтримають рух опору, який може розгорнутися в Ізраїлі. Тим часом ізраїльська влада оголосила про призов резервістів і почала операцію "Залізні мечі".