Про це розповів 24 Каналу ексспівробітник КДБ Сергій Жирнов, зазначивши, що звинувачення щодо Кузнєцова, ймовірно, немає стосунку до хабарництва. Він вважає, що так ФСБ зводить рахунки із головою управління кадрів.

Дивіться також Може перерости у протистояння: чому в Росії прибирають деяких людей з Кремля

Це вигідно Україні

Жирнов зазначив, що у ФСБ скористались моментом і вирішили позбутись Кузнєцова, як тільки Сєргєя Шойгу зняли із посади міністра оборони Росії. Адже той був під його протекцією.

Я вважаю, що для української сторони все, що відбувається у міністерстві оборони Росії – чудові новини,
– сказав ексспівробітник КДБ.

Він зауважив, що чим більший безлад у Росі й чим більше там з'являється нових людей, які отримують військові посади, тим важче Владіміру Путіну налагоджувати антиукраїнську політику.

Будь-якій людині, яка обійме посаду Кузнєцова, потрібно буде як мінімум 3 місяці для того, щоб освоїти нові обов'язки. Найближчі 6 місяців Путін організував повну дезорганізацію роботи міністерства оборони. Це єдина хороша новина, яку ми бачили в результаті змін у Росії,
– наголосив Сергій Жирнов.

Кадрові зміни у Росії: основне

  • Владімір Путін здійснив зміни в уряді, призначивши Сєргєя Шойгу секретарем ради безпеки замість Ніколая Патрушева. Цю новину оприлюднили в Росії 12 травня. Ніколай Патрушев обіймав посаду секретаря радбезу з 12 травня 2008 року.
  • Путін призначив економіста Андрія Бєлоусова на посаду міністра оборони, перемістивши Сєргєя Шойгу на роль секретаря ради безпеки. Це рішення, за словами аналітиків, свідчить про акцент Кремля на розвиток військово-економічної сфери Росії.
  • Путін зробив зміни у складі декількох міністерств, включаючи міністра оборони Росії Сєргєя Шойгу. Його відсторонення може також означати звільнення й деяких його колег з міноборони, що є очікуваним наслідком останніх кадрових перестановок Путіна.