Радісна звістка про народження донечки з'явилась 4 липня. Дівчинка у сім'ї захисника "Азовсталі" народилась 2 липня у Тернополі.

Дивіться також Повернути до рідних сталевих борців, – "Калина" з "Азову" присвятив побратимам вірш

Що відомо про поповнення у сім'ї "Калини"

2 липня в Тернополі в родині заступника командира "Азову" Святослава "Калини" Паламара, який після російського полону тимчасово інтернований до Туреччини, та його дружини Антоніни народилася донечка на ім'я Квітослава!
– зазначили в Асоціації родин захисників "Азовсталі".

Там розповіли, що пара вже виховує сина Лук'яна, який народився у 2016 році в Маріуполі.

Асоціація родин захисників "Азовсталі" привітала щасливих батьків з поповненням у родині та запевнила – вірять, що "Калина" дуже скоро повернеться в Україну і зможе зустрітися зі своєю сім'єю.

"Калина" дуже щасливий

Це такий подарунок від Бога можна сказати. Дякувати Богові взагалі за це диво, що сталось,
– розповіла дружина азовця Антоніна.

Вона пригадала, що "Калина" дуже щасливий. За словами дружини, хлопцям там важко. наразі Антоніна має можливість переписуватись та інколи виходити на зв'язок зі Святославом Паламарем.

Антоніна розповіла про народження донечки: дивіться відео

Що відомо про "Калину"

  • 40-річний Святослав Паламар родом з Миколаєва Львівської області. Він навчався у Львівському торговельно-економічному університеті. Закінчив його після академвідпустки, яку брав, щоб служити в армії. Працював комерційним директором на підприємстві.
  • Брав участь в Помаранчевій революції та Революції Гідності. На війні "Калина" з 2014 року.
  • Під час оборони "Азовсталі" 20 квітня 2022 року заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар розповідав про ситуацію на заводі. Зокрема, заявляв, що в "Азові" готові до евакуації заради порятунку особового складу.
  • Згодом 8 травня 2022 року він розповідав 24 Каналу, що цивільних евакуювали ціною життя військових. Тоді "Калина" заявляв, що наші військові заслужили на евакуацію.
  • Вже після звільнення з полону Святослав Паламар подякував всім захисникам України.
  • 1 жовтня 2022 року "Калина" отримав звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка".